7. 11. 2015

Je nám 8 týdnů Smile Smile Smile

Rodiče: Algrafs Atos x Rowdy Dotey Mellow Rags Puma

Dam Di Dam                                                                    Darwin

(rezervovaný)                                                                                                  (rezervovaný)

Daisy Rose

(prodána)

 

18. 10. 2015

Je nám 6 týdnů SmileSmileSmile

Rodiče: Algrafs Atos x Rowdy Dotey Mellow Rags Puma

Dam Di Dam                                                                    Darwin

Daisy Rose

 

10. 10. 2015

Rosteme SmileSmileSmile

Dam Di Dam                                                                    Darwin

Daisy Rose

22. 9. 2015

Máme štěňátka!!!

 

29. 12. 2013

Našim miminkům už je 5 týdnů a jsou přestěhovaná do místnosti, která je součástí našeho obývacího pokoje, říkáme jí "herna" Smile

Jsou s námi v neustálém kontaktu a mají dostatečný prostor na hraní, kterého v plné míře využívají. Wink

Naši dva kluci a holčička jsou z opakovaného úspěšného krytí. Jejich všichni tři bráškové z vrhu "B" jsou moc hezcí pejsi a jsou výstavně úspěšní. Bonaparte v den, kdy mu bylo 9 měsíců a mohl tak prvně soutěžit ve třídě mladých, získal titul CAJC,BOJ,BOB Junior, BOB a BIG na Mezinárodní výstavě v Litoměřicích.

California Funny Pack - rezervovaná

 

Cocktail Funny Pack

 

Cadet Oliver Funny Pack


RODOKMEN


Naši kluci - Vrh "B"

Bonaparte Funny Pack         : BonBon Funny Pack           : Brooklyn Funny Pack

29. 11. 2013

Dne 19. 11. se v naší chovatelské stanici narodila tři krásná miminka, jedna holčička a dva kluci. Mrňata se mají k světu, každým dnem hezky přibývají na váze a jejich maminka Rowdy se o ně vzorně a s láskou stará ♥.

 

 

Pejsek 1                                             Pejsek 2


Fenka

 

11. 2. 2013

BonBon Funny Pack

 

29. 1. 2013

 

1. 1. 2013

 

BonBon

 

 

Máme štěňátka ! :o)

maminka:

JCH,CH. Rowdy Dotey Mellow Rags Puma

JUNIOR ŠAMPION ČR, ŠAMPION ČR, 1x Junior BOB, 2x CAJC, 10x CAC, 3x Res. CAC, 2x CC, 2x CACIB, 1x Res. CACIB, Vítěz Střední a Východní Evropy

tatínek:

DKCH,KLBCH,SECH,INTCH,Rostock Siger 2010 Sieger´s Body Tequila (Sigurd)


Příbuzní našich štěňátek :o)

 

 

 

 

27. 11. 2012BonBon


10. 11. 2012

Je nám jedenáct týdnů :o)

 

Bonaparte

(zůstává doma)

Brooklyn

(prodaný)

BonBon

 

 


4. 11. 2012

Je nám deset týdnů :o)

 


20. 10. 2012

Je nám osm týdnů :o)


Jsme už velcí kluci a prý pěkní rošťáci :o). Lítáme po celém obýváku, honíme mamku i tetu Ginu a hrajeme na schovávanou s našimi páníčky, kteří se snaží nás neztratit z očí, ale moc se jim to nedaří ;o). Už také chodíme na zahradu, kde si připadáme jako v ráji!!! Nikdy se nám nechce zpátky domů. :o)

 

Bonaparte

Brooklyn

BonBon

22. 9. 2012

 

Jsou nám čtyři týdny  :o)

 

Náš rodný pelíšek v ložnici našich páníčků je pro nás již malý, protože už jsme velcí a zvídaví kluci. Přes den proto chodíme dolů do obývacího pokoje, kde máme hernu :o). Máme tu hračky, učíme se chodit čůrat na plínku, každou chvilku se s námi někdo pomazlí, ale hlavně je tu stále co pozorovat.


pejsek 1

pejsek 2

pejsek 3

 

 

15. 9. 2012

Našim třem klučíkům jsou dnes tři týdny, dívají se na svět, legračně vrčí a zkoušejí i štěkat! :o)). Je úžasné sledovat, jak velké dělají den ode dne pokroky. :o)

Jsou nám tři týdny :o)

pejsek 1

pejsek 2

pejsek 3

9. 9. 2012

Naši tři krásní kluci jsou důkazem, že naše cesta do Dánska za ženichem Sigurdem byla dobrou volbou. Moc děkujeme Carin a Mikkelovi za velmi milé přijetí a za trpělivost, s jakou přistupovali k námluvám Sigurda a naší nezkušené Rowdy. Bylo to pro nás velmi důležité.

Jsou nám dva týdny :o)

25. 8. 2012            Vrh "B"  je na světě!

DkCH. Sieger's Body Tequila  &  JCH.CH. Rowdy Dotey Mellow Rags Puma

Oznamujeme s velkou radostí, že se dnes mezi 3. - 6. hodinou ranní narodila mamince Rowdy a tatínkovi Sigurdovi štěňátka. :o)

Rowdynka byla statečná a svůj první porod zvládla s mojí malou pomocí na jedničku! O své kluky se až dojemně hezky stará.

Je nám 8 dnů :o)


 

31. 7. 2012

Rowdy se nám začíná kulatit a my začínáme věřit, i když potvrzení březosti ultrazvukem nemáme, (báli jsme se, aby jsme nastávající maminu nestresovali), že se vše podařilo a štěňátka se kolem 22. srpna narodí :o).

Chtěla bych také ještě jednou moc poděkovat Gabriele Horákové, bez které by nevznikla tato krásná "svatební oznámení " naší Rowdy a Sigurda.  ;o)

Rodokmeny rodičů:

Sigurd                                                                           Rowdy

28. 6. 2012

Štěňátka by se nám měla narodit v srpnu 2012. Maminkou bude naše Rowdy a tatínkem dánský šampion Sigurd. :o)

JCH,CH. Rowdy Dotey Mellow Rags Puma

JUNIOR ŠAMPION ČR, ŠAMPION ČR, 1x Junior BOB, 2x CAJC, 10x CAC, 3x Res. CAC, 2x CC, 2x CACIB, 1x Res. CACIB, Vítěz Střední a Východní Evropy

DKCH,KLBCH,SECH,INTCH,Rostock Siger 2010 Sieger´s Body Tequila (Sigurd)1. 4. 2012

Jak se mají naše první štěňátka ve svých domovech? S velikou radostí v srdci můžu napsat, že úžasně! :o) Jsou milována, hýčkána a všechna si zatím užívají pozice jedináčka, který je středem pozornosti celé rodiny.

Athánek je malé roztomilé zlobidlo, kterému je ale vždy vše rychle odpuštěno. Užívá si nejen slíbených procházek k řece, ale už se byl se svými páníčky podívat i v ZOO, kde se mu moc líbilo :o).


Ashkii má kolem sebe velkou rodinu, se kterou už zažil mnoho hezkého a ještě spoustu hezkých společných zážitků ho ještě určitě čeká. Je milovníkem vody stejně jako jeho maminka Gina, jeho páníčkové vlastní člun a také je jim dobře u vody. Náhoda? Já myslím, že si byli souzeni :o).


Bertička nám vyrostla do krásy :o). Je to princezna s něžným pohledem, kterému nikdo neodolá :o). V současné době navštěvuje psí školku, kde se do ní hned při prvním setkání zamiloval zlatý retrívr a ona má od té chvíle svého bodyguarda ;o). 


V sobotu 17. 9. si  Athánek sbalil zatím jen výletní batůžek a odjel na pár dní s Mírou a s Dančou na návštěvu k Dančiným rodičům. Za 14 dní ho ale čeká velké stěhování na okraj Prahy, kde bude žít se svými páníčky v jejich studentském bytečku. Mají tam blízko k řece a v okolí  jsou také louky a les. Athánku, už teď se můžeš těšit na krásné procházky :o).

Athánek je miláček celé rodiny a my mu přejeme, stejně jako jeho sourozencům, aby byl jeho život krásný, aby byl pro své hodné páníčky nepostradatelný stejně jako jsou oni pro něho.

 

Athýskova první noc mimo domov :o). Snad neměl tak divoké sny jako maxipes Fík ;o)).

V pátek 2. 9. si sbalil svůj batůžek Ashkii a odjel se svou novou rodinou směr Praha. Také Ashkiimu přejeme, aby byl se svými lidmi šťastný a to on určitě bude, protože stejně jako Bertička má i Ashkii ty nejhodnější páníčky se srdcem na správném místě.

Ashkii, přejeme ti, ať se probouzíš z krásných snů do ještě hezčích dnů :o).

První foto Ashkiiho z jeho nového domova :o).

 

V neděli 21. 8. si jako první z našich štěňátek sbalila batůžek Bertička a odjela se svojí novou rodinou do nového domova na Slovensko. Přejeme jí, aby byla ta nejšťastnější psí holčička na světě, kterou budou všichni milovat a aby se svými páníčky prožila krásný život, který bude plný her, dlouhých procházek a mazlení.

Tohle všechno se jí určitě splní, protože má ty nejhodnější páníčky :o).

 

První foto Bertičky z jejího nového domova :o).

 

8. 8. 2011

Včera nám bylo už sedm týdnů! Rostou prý z nás pěkní rošťáci. Čím dál víc se prodlužuje doba, kdy si hrajeme nebo se pereme. Také vyžadujeme více pozornosti. Naštěstí žijeme ve velké lidské smečce, tak je stále na blízku někdo na hraní, a také teta Rowdy si s námi moc ráda hraje a učí nás, jak se správně chovat :o). Maminka nás chodí kontrolovat a ještě stále nám dává trošku napít mlíčka, tak moc je hodná. Jinak s velkou chutí papáme granulky. :o)

 


 

.                                                                         Athánek                                                                            

.                                                                         ( prodaný )

 

 

.                                                                                  Ashkii

.                                                                               ( prodaný )

 

.                                                                             Albertina

.                                                                                                                                                          .( prodaná )

 


.                kolektivní  pranice   ;o)                                                                            odpočíváme :o)

Více fotek našich mrňat najdete v galerii. :o)

 

 

27. 7. 2011

Naše Gina je pečlivá maminka, která se o svá miminka, ode dne kdy se narodila, vzorně stará. Že jí to ale jako mamince sluší! :o)


 

 

24. 7. 2011

Dnes je nám už pět týdnů! Když nespinkáme, tak běháme, hrajeme si spolu, pereme se, zkrátka  nepostojíme, a tak je těžké nás vyfotit. :o)


.                               Athánek                                                                                        Ashkii

.                               ( zadaný )

.                                                                             Albertina

.                                                                                                                                                          .( zadaná )18. 7. 2011

Jsou nám čtyři týdny a přestěhovali jsme se z ložnice, kde jsme měli porodní bednu, do ohrádky v obývacím pokoji, abychom byli v centru všeho dění :o). 

.                               Athánek                                                                                       Ashkii

 

.                                                                             Albertina

.                                                                             ( zadaná )

 

Je nám dva a půl týdne a díváme se na svět :o)


.                        Athánek                                                                                  Ashkii

 

.                                                                             Albertina

.                                                                             ( zadaná ).                         pejsek  1                                                                             pejsek  2

.                                                                                  fenečka

.                                                                                (  zadaná  )

 

 

.

21.4.20011 byla naše Gina úspěšně nakryta. Narození štěňátek očekáváme kolem 22.6.

 

Naše Gina se nám zakulacuje! Narození štěňátek očekáváme kolem 22.6.2011.

 

 

 

Ginušce se blíží její velký den, a tak jsme pro ní a pro její štěňátka připravili klidný a útulný kouteček u nás v ložnici. Naše holky tu mají své pelíšky, ale Gina už čtvrtou noc spí v tomto svém novém speciálním, tak se jí snad líbí. :o)